Aktualności

Uchylamy rąbka tajemnicy...03-12-2015

Witam serdecznie, nazywam się Katarzyna Marciniak, jestem menagerem klubu ROSFIT. Pragnę zapewnić Was, że dokładamy wszelkich starań, by nasz klub był miejscem wyjątkowym, kameralnym, niepowtarzalnym, by każdy czuł się tu dobrze i zawsze z przyjemnością wracał na trening.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji Klubowiczów: strefa wolnych ciężarów i treningu funkcjonalnego ok 75m, strefa cardio i maszyn siłowych ok 166m, sala fitness i spinning 92m.

Szczegółowy grafik zajęć udostępnimy w styczniu, ale już teraz mogę Was zapewnić, że pojawią się w nim zarówno zajęcia body&mind: zdrowy kręgosłup, pilates, stretching (czyli zajęcia spokojne, mające na celu uelastycznienie mięśni, wzmocnienie mięśni głębokich, profilaktykę bólów kręgosłupa), jak również zajęcia wzmacniające: body shape, body ball, abt, tbc, step, sztangi (mające na celu wzmacnianie mięśni, rzeźbienie sylwetki, spalanie tkanki tłuszczowej) oraz zajęcia taneczne: zumba, zumba step, dance, a także zajęcia spinning.

Nasza sala będzie wyposażona w niezbędny sprzęt do zajęć, m.in.: stepy, sztangi z obciążeniem, maty, piłki duże, piłki małe, tubingi i hantle.

Zapisując się do ROSFIT masz nieograniczony dostęp do klubu w godzinach otwarcia (6:30-22) i możliwość korzystania ze wszystkich zajęć.

W razie pytań proszę o kontakt: 693 370 970

Zapraszam :)

Wróć do listy